Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Як зберегти зуби здоровими?

Як зберегти зуби здоровими?

Погодьтеся, як приємно бачити людину, яка посміхається голлівудською посмішкою на всі 32! Так і хочеться посміхнутися йому у відповідь такою ж блискучою посмішкою. Щастить тим, у кого від природи гарні здорові зуби. Природа їх нагородила шикарною посмішкою просто так. Але ж так щастить далеко не всім. Тому, щоб зберегти свої зуби здоровими та красивими - вчимося за ними доглядати.

  1. Відома істина - чистите зуби після кожного приймання їжі. Якщо ж такої можливості немає, то рот потрібно хоча б ретельно прополоскати. Жувальна гумка без цукру теж буде вашим помічником в «прибиранні» рота після їди.
  2. Утримувати порожнину рота в порядку допоможе вам і очищення язика. Спеціальним скребком очищайте язик кожен день, бажано відразу після сну. Хто ніколи цього не робив - дуже рекомендую. Ви отримаєте масу задоволення, позбувшись від противного нальоту на язиці.
  3. У природи є і природні очисники зубів - це яблука і морква. Їжте їх частіше - радуйте свої зубки.
  4. Солодощі рекомендується їсти відразу після їди, а не між прийомами їжі. Будьте обережні також з дуже холодною і гарячою їжею. Емаль наших зубів їх не любить.
  5. Щоб зберегти зуби здоровими, не шкодуйте грошей на зубну пасту і зубну щітку.
  6. До стоматолога потрібно звертатися регулярно в профілактичних цілях. Самі ви, як би ви не старалися, не зможете ґрунтовно оглянути свої зуби. Поради фахівця завжди цінні.
  7. Якщо ваші ясна схильні до кровоточивості, то користуйтеся пастою, яка містить хлорофіло-каротиновий екстракт.
  8. Не забувайте раз в три місяці купувати нову зубну щітку. Три місяці - це її максимальний термін служби. Щітка не повинна бути занадто жорсткою, щоб не нашкодити емалі та яснам. Сучасні стоматологи рекомендують нейлонові зубні щітки.
  9. Не розгризайте горіхи зубами, не відкривайте ними пивні пробки. Просто запам'ятайте - зуби - це не пасатижі.
  10. І найголовніше. Зміцнюйте своє здоров'я в цілому. У людей з сильною імунною системою і зуби будуть сильними. Їжте продукти, що містять кальцій. Найвідоміші з них - це твердий сир, кефір. Якщо у вашому раціоні мало продуктів з кальцієм, ви можете купити кальцій в аптеці та приймати його регулярно. Це і для зубів добре, і для кісток, і для суглобів.

З повагою та турботою про ваше здоров’я — Ка-Дент