Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Хірургічне лікування

Хірургічне лікування

Хірургічне лікування в стоматології – це комплекс медичних процедур, спрямованих на лікування захворювань зубів, ясен та щелепно-лицьової ділянки оперативним шляхом. У стоматологічному центрі Ка-Дент хірургічні втручання проводять досвідчені лікарі-хірурги високої кваліфікації на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій та матеріалів. Ми забезпечуємо повний спектр хірургічної допомоги при стоматологічних захворюваннях.

Основні послуги хірургічного лікування в клініці Ка-Дент:

  • Видалення зубів: Наші досвідчені хірурги виконують видалення зубів будь-якої складності. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити процедуру безболісною та комфортною для пацієнта.
  • Імплантація зубів: Ми пропонуємо імплантацію зубів, яка дозволяє пацієнтам відновити втрачені зуби та повернути природну жувальну функцію та естетику посмішки.
  • Реконструкція щелепно-лицьової області: Наші хірурги використовують сучасні методи для корекції аномалій щелепно-лицьової області, включаючи виправлення прикусу та відновлення обличчя.
  • Забезпечення безболісності: Ми розуміємо ваші страхи перед болем, тому ми використовуємо сучасні методи анестезії та безболісні процедури, щоб забезпечити ваш комфорт під час лікування.

Сміх без страху, жваві розмови, впевненість в собі - це те, що кожен пацієнт стоматологічного центру Ка-Дент може очікувати після проходження хірургічного лікування в нашій клініці. Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити вам якісний та безпечний стоматологічний догляд, і хірургічне лікування є важливою частиною наших послуг.

Все залежить від показів та ситуації. Зуби мудрості - це рудименти, в сьогоденні найчастіше вони виростають криво і взагалі можуть негативно впливати на ваш прикус та здоровʼя сусідніх зубів. Радимо перед видаленням проконсультуватись з ортодонтом. Проте якщо вони здорові та рівні, тоді їх видалення не обовʼязкове.
Ні, в сучасній стоматології існує якісна анестезія, яка допомагає повністю знечулювати ділянку роботи лікаря.
call

Є запитання?

Телефонуй або пиши нам!

Замовити консультацію

Ваше ім'я

Ваш телефон