Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Терапевтичне лікування

Терапевтичне лікування зубів

Одним з основних напрямків роботи нашої стоматологічної клініки Ка-Дент є терапевтичне лікування зубів. Воно спрямоване на виявлення, лікування та профілактику хвороб зубів та ясен, зокрема карієсу та захворювань пародонта. Захворювання зубів може призвести до болю, втрати зубів та загального погіршення якості життя. Тому терапевтичне лікування є важливою частиною догляду за вашим стоматологічним здоров'ям.

У стоматологічному центрі Ка-Дент наші досвідчені лікарі-стоматологи використовують найсучасніші методи та обладнання для терапевтичного лікування та підтримки здоров'я зубів наших пацієнтів. До основних видів терапевтичних стоматологічних процедур належать:

  • Пломбування - заповнення порожнини зуба після видалення каріозних тканин пломбувальними матеріалами.
  • Ендодонтичне лікування кореневих каналів (девіталізація) - процедура при пульпіті та періодонтиті для знезараження кореневих каналів і створення умов для регенерації періодонту.
  • Відновлення зруйнованих зубів вкладками, вінірами, коронками - відновлення анатомічної форми та функцій зуба при значному руйнуванні тканин.
  • Підготовка ротової порожнини до ортодонтичного лікування.
  • Професійна гігієна порожнини рота - очищення зубів від нальоту та зубного каменю для профілактики та лікування захворювань пародонту.

Переваги терапевтичного лікування в нашій стоматологічній клініці:

  • Використання тільки якісних, перевірених матеріалів провідних виробників. Ви отримаєте довговічне пломбування та протезування.
  • Застосування сучасного цифрового обладнання.
  • Все необхідне лікування за один візит з мінімальною кількістю сеансів.
  • Можливість безболісного лікування в умовах медикаментозного сну.
  • Індивідуальний підхід та максимальна увага до потреб кожного пацієнта.

Запис на прийом до наших лікарів-стоматологів можна зробити за телефоном або на сайті клініки. Ми цінуємо кожного пацієнта і робимо все можливе для збереження та відновлення здоров’я Ваших зубів! Не залишайте проблему без уваги – звертайтеся до стоматологічного центру Ка-Дент для сучасного та надійного терапевтичного лікування. Ми допоможемо позбутися болю, врятувати Ваші зуби та повернути гарну посмішку. Завітайте до нас за адресою вул. Князів Коріатовичів 25/5, м. Кам’янець-Подільський.

Знеболення в стоматології є щоденною та безпечною процедурою. Адже існує досить великий вибір анестетиків, що відрізняються своїм складом та ефективністю. Стоматолог, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта, підбирає найбільш дієвий та безпечний анестетик. І тільки після врахування всіх протипоказів та за потреби проведення тесту на індивідуальну чутливість до препарату, виконується знеболення.
Найпоширенішими причинами що викликають дану проблему є:
1. Приховані каріозні порожнини на бокових поверхнях зубів.
2. Нависаючі краї пломб та зубних протезів.
3. Скупченість та неправильне положення зубів.
4. Сколи пломби.
5. Наявність проміжків між зубами.
Найпоширенішим ускладненням карієсу є пульпіт. Пульпіт - це запалення зубного нерва. Саме тому зʼявляється нічний біль.
Якщо лікар працює без збільшення, тобто без мікроскопа, вірогідність зламаного інструменту збільшується.
call

Є запитання?

Телефонуй або пиши нам!

Замовити консультацію

Ваше ім'я

Ваш телефон