Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Протезування

Ортопедичне лікування (протезування)

У нашому стоматологічному центрі Ка-Дент, який розташований за адресою: м. Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів 25/5, ми розуміємо, наскільки важлива для вас здорова та приваблива посмішка. Тому ми з радістю пропонуємо послуги ортопедичного лікування, які допоможуть вам досягти ідеальної форми зубів та прикусу.

Ортопедична стоматологія - це галузь стоматології, яка спеціалізується на відновленні функції та форми зубів та щелепи, а також корекції прикусу й аномалій, пов'язаних з зубами та щелепою. Ортопедичні стоматологи, які також називаються ортопедичними хірургами, працюють над поліпшенням здоров'я та естетики ротової порожнини пацієнта, використовуючи різні методи й технології.

Наші послуги ортопедичної стоматології включають:

 • Виготовлення коронок та мостів
 • Виготовлення знімних протезів
 • Лікування аномалій прикусу
 • Естетичну реставрацію

Основні види зубних протезів включають:

 • Знімні протези: Ці протези можуть бути зняті з рота пацієнта для їх очищення та догляду. Вони включають у себе часткові протези, які замінюють втрачені зуби, та повні зубні протези, які замінюють всі зуби в верхній або нижній щелепі.
 • Фіксовані протези: Ці протези залишаються постійно в роті й не знімаються. Вони включають у себе коронки (замінники верхньої частини зубу), мости (замінники кількох зубів, які підтримуються сусідніми зубами), імплантати (штучні корені для зубів, встановлені в кісткову тканину) та інші фіксовані структури.
 • Зубні імплантати: Це сучасний і досить популярний метод протезування. Він включає в себе встановлення штучних коренів (імплантатів) в кісткову тканину, на які потім кріпиться коронка. Імплантати надають стабільність і функціональність новому зубу, а також дозволяють уникнути пошкодження сусідніх зубів.

Процес протезування включає в себе:

 • консультацію з лікарем-стоматологом стоматологічного центру Ка-Дент,
 • виготовлення протезів,
 • адаптацію протеза до пацієнта,
 • регулярний контроль за станом протеза.

Мета протезування - повернути пацієнту можливість нормально жувати їжу, вимовляти слова та покращити зовнішній вигляд посмішки.

Запрошуємо вас на консультацію до стоматологічного центру Ка-Дент, де вам з радістю проведуть вичерпну консультацію з усіх питань та потурбуються, щоб ваша посмішка завжди була ідеальною!

Різниця між цирконієм і дисилікатом літію (Е-Мах) є і зараз ми все розʼяснимо: 1. Цирконій- це монолітний камінь, коронка з нього надміцна, її найчастіше встановлюють на депульповані зуби (без нерва), які змінились в кольорі. Препарування під таку коронку відбувається на всіх поверхнях зуба. Естетично максимальна природність важко доступна. Виготовляються як на передні, так і на бокові зуби. 2. Дисилікат літію (Е-Мах) - ця конструкція виготовляється з кераміки, міцністю не поступається цирконію. З цього матеріалу виготовляються вініри, він дає можливість малоінвазивно препарувати зуби і зберегти більше тканин зуба пацієнта. Легко досягти максимальної природності конструкцій. Також їх відрізняє термін виготовлення, тип фіксації та ціна.
Депульпований зуб стає дуже крихким і найчастіше, якщо пломба займає велику порожнину зуба, то відбувається відлам стінки зуба. Відлам небезпечний, тому що може сколотись під ясна, тоді врятувати зуб буде неможливим. Через це депульповані зуби рекомендовано накривати коронками.
call

Є запитання?

Телефонуй або пиши нам!

Замовити консультацію

Ваше ім'я

Ваш телефон