Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Стоматологічні послуги є неодмінною частиною підтримки нашого загального здоров'я, тому вкрай важливо забезпечити відповідний стоматологічний догляд як для дорослих, так і для дітей. 

У "Ка-Дент" ми розуміємо, що дитяча стоматологія вимагає особливого підходу. Наші лікарі-стоматологи не тільки мають відповідну освіту та досвід роботи з дітьми, але і розуміють, як вивести комфорт дитини на перше місце. Ми створили спеціальні умови, щоб зробити візит до стоматолога приємним і безпечним досвідом для малечі.

Основні послуги, які ми надаємо в області дитячої стоматології:

Первинний огляд і консультація: Наші стоматологи оцінюють стан зубів вашої дитини, визначають наявні проблеми та розробляють індивідуальний план лікування.

Чищення та гігієнічні процедури: Регулярне професійне чищення зубів є важливою частиною підтримання здоров'я зубів дитини. Наші лікарі здійснюють процедури безпечно та без стресу для дітей.

Лікування карієсу та інших стоматологічних захворювань: Наші фахівці мають багаторічний досвід у лікуванні карієсу, видаленні зубів та інших стоматологічних процедурах. Ми розуміємо, що діти можуть боятися, тому ми робимо все можливе, щоб забезпечити комфорт під час лікування.

Ортодонтичні послуги: Якщо ваша дитина потребує корекції прикусу або вирівнювання зубів, наші спеціалісти з ортодонтичної галузі нададуть послуги з діагностики та підбору відповідного лікування.

Екстрені втрати зубів: Ми завжди готові надати екстрену допомогу при травмі або втраті зубів дитиною. Швидка реакція і професіональний підхід гарантують найкращі результати в таких непередбачених ситуаціях.

Освіта для дітей і батьків: Дитячі стоматологи нашого центру надають консультації дітям та батькам щодо правильної гігієни порожнини рота, важливості здорового харчування і регулярних візитів до стоматолога.

Завітайте до нас

Запрошуємо вас відвідати наш стоматологічний центр у Кам’янці-Подільському за адресою вул. Князів Коріатовичів 25/5. Наші лікарі завжди на зв'язку і готові надати консультацію телефоном або запропонувати невідкладний візит до клініки у випадку потреби.

Рентген - це БЕЗПЕЧНА діагностична процедура. Це додатковий метод обстеження, що допоможе виявити глибину ураження або наявність прихованих каріозних порожнин. За допомогою рентгена є можливість виявити карієс під пломбою (вторинний карієс). Рентгенологічне дослідження дає можливість виявити наявність та зберегти постійні зуби, що ще не прорізались. Молочні зуби стрімко руйнуються від карієсу і тоді рентген дозволяє заглянути туди, де видно зачатки постійних зубів, щоб запобігти їх пошкодженню. Хочемо Вас запевнити та заспокоїти, що сучасний візіограф має мінімальне променеве навантаження! Процедура не несе дитині шкоди НАВІТЬ при повторному знімку.
Якщо відкладати лікування зуба, навіть молочного зубчика, то він перетворюється на джерело постійної інфекції, а це, своєю чергою, шкодить зачатку постійного зуба. А ще в такому випадку зростає ризик інтоксикації, бо ж постійна інфекція шкодить всьому організму. Це веде до проблем із внутрішніми органами. Варто знати, що молочні зуби вражають ті ж захворювання, що і постійні. Тому і лікування молочні зуби потребують “дорослого”, в тому числі й лікування кореневих каналів.
call

Є запитання?

Телефонуй або пиши нам!

Замовити консультацію

Ваше ім'я

Ваш телефон