Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Медикаментозний сон

Лікування зубів під седацією

В стоматологічному центрі Ка-Дент ми розуміємо, що багато пацієнтів відчувають стрес і тривожність перед візитом до стоматолога. Наша мета - зробити ваш візит до стоматолога якомога комфортнішим і безболісним. Одним із наших рішень для підвищення вашого комфорту є лікування зубів під седацією (уві сні). Процедура проводиться в присутності анестезіолога і дозволяє пацієнту залишатися в спокійному розслабленому стані протягом усього прийому.

Переваги лікування під седацією в Ка-Денті

Лікування під седацією дозволяє комфортно отримати стоматологічну допомогу навіть при підвищеній чутливості та тривозі. У центрі Ка-Дент створені всі умови та є кваліфіковані спеціалісти для максимально безпечного проведення процедури седації. Основні переваги лікування під седацією в Ка-Денті:

  • Максимальний комфорт: Седація дозволяє вам пройти лікування практично безболісно та без стресу, навіть якщо у вас є стоматологічна фобія.
  • Швидке відновлення: Після процедури седації вплив заспокійливих препаратів минає досить швидко, що дозволяє пацієнтам відразу після лікування повернутися до звичайного режиму та активності.
  • Відчуття безпеки: Наша команда досвідчених стоматологів забезпечує найвищий рівень безпеки під час процедур седації.
  • Розширений спектр процедур: Лікування під седацією дозволяє виконувати більш об'ємні та складні стоматологічні втручання в одному візиті.
  • Підходить для дітей з раннього віку: Седація активно використовується для лікування дітей від 1 року.

Перш за все, наші фахівці проводять консультацію, під час якої обговорюються ваші потреби та очікування. На основі цієї консультації розробляється індивідуальний план лікування та вибирається вид седації, найбільш відповідний вашому стану.

Після цього ми розпочинаємо процедуру лікування під седацією, де весь процес контролюється нашою кваліфікованою командою. Пацієнт засинає під час проведення стоматологічних процедур і прокидається зі свіжою посмішкою на обличчі.

Лікування під седацією в стоматологічному центрі Ка-Дент - це ваш ключ до здорового посмішки без стресу та болю. Наша команда готова зробити все можливе, щоб забезпечити вам комфорт і безпеку під час кожного візиту. Довірте нам своє стоматологічне здоров'я та насолоджуйтесь безболісним та ефективним лікуванням.

Медикаментозний сон використовується для дітей від 1 року, оскільки він абсолютно безпечний і не порушує функції органів дитини. На процедурі використовується ліцензійний препарат затверджений Американською асоціацією дитячих анестезіологів. Тривалість сну залежить від клінічної ситуації у ротовій порожнині пацієнта.
Ні, оскільки анестезіолог повністю контролює стан дитини. Прокидання дитини здійснюється після повного завершення стоматологічного лікування через 5-10 хв.
call

Є запитання?

Телефонуй або пиши нам!

Замовити консультацію

Ваше ім'я

Ваш телефон