Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Як видалити зубний камінь доступними методами?

Як видалити зубний камінь доступними методами?

Пожовклі зуби, камені та наростання нальоту - це саме одні з важливих проблем, з якими люди намагаються попрощатися якомога швидше. Існує безліч безрецептурних БАДів і ліків для очищення зубів, але їх основна проблема в тому, що вони зможуть серйозно пошкодити емаль. Так чи можна посприяти видаленню зубного каменю? Використовуючи доступні, ефективні та безпечні методи очищення зубів, ви можете спробувати видалити зубний камінь, не виходячи з дому, за допомогою матеріалів, які у вас, ймовірно, вже є на кухні.

Так що таке зубний камінь?

Зубний камінь - це тверді кальциновані відкладення, які виникають навколо зубів і ясен. Він утворюється, коли бактерії, що зустрічаються в природних умовах у роті, змішуються з залишками частинок їжі, утворюючи невидиму оболонку, відому як наліт. Якщо зубний наліт не видаляти, він твердне і знебарвлюється, перетворюючись у зубний камінь, яким ми його знаємо.

Зубний камінь небезпечний для зубів та ясен. Це не тільки непривабливо, але і призводить до руйнування зубів через накопичення і зростання бактерій, які роз'їдають емаль.

Засоби знищення зубного каменю

Зубний камінь зазвичай має жовто-коричневе забарвлення та утворюється, коли безбарвний наліт накопичується на зубах протягом тривалого періоду часу. Процес виникнення зубного каменю займає близько двох тижнів, але деякі, хто більш сприйнятливий до утворення, можуть виявити його в набагато коротші терміни.

Так, як же видалити зубний камінь вдома?

Ви можете, описаними нижче способами, лише посприяти видаленню зубного каменю. Цією проблемою має займатися фахівець, здійснюючи професійне очищення зубів. При тестуванні нижчеописаних методів, будьте обережні, здійснюючи очищення акуратно і дбайливо.

Видалення зубного каменю за допомогою харчової соди

Спробуйте змішати зубну пасту з харчовою содою почистити цією сумішшю зуби. Після, залиште харчову соду на п'ятнадцять хвилин на зубах перед ополіскуванням.

Хоч харчова сода не зовсім приємна на смак, вона може нейтралізувати кислоти від їжі, а також вбивати бактерії та природним чином відбілюючи зуби.

Білий оцет для видалення зубного каменю

Суміш для очищення складається з двох столових ложок білого оцту на склянку теплої води з розчиненою сіллю. Кисла природа білого оцту досить непогано усуває небажані бактерії та запобігає виникненню інфекції.

Апельсинова шкірка від зубного каменю

Апельсинова цедра - відмінний спосіб позбутися від зубного каменю. Цей спосіб профілактики досить легкий, всього достатньо взяти внутрішню частину апельсинової кірки та протерти нею зуби та в області ясен.

Професійна допомога фахівця також важлива

Відвідуйте стоматолога не рідше разу на 4 місяці. Описані вище способи усунення каменю допомагають, але куди важливіше довіряти свої зуби фахівцям кращої стоматології Ка-Дент. Важливо регулярно відвідувати стоматолога або гігієніста порожнини рота, усуваючи проблеми зубного каменю за допомогою професійного чищення.

Регулярне очищення та обробка фтором - відмінна профілактика в боротьбі із зубним каменем і нальотом. Також потрібно перевіряти наявність карієсу і можливих захворювань ясен, щоб виявити проблему раніше, перш ніж вона переросте в щось більш серйозне.

З повагою та турботою про ваше здоров’я — Ка-Дент