Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Різновид зубних імплантів: обираємо правильний.

Різновид зубних імплантів: обираємо правильний.

Практично всі тканини в людському організмі мають властивість відновлюватися. Тільки, на жаль, зуби після видалення не мають подібної здатності.

Імплантати найкраща альтернатива мостовидному протезу

Задовго до появи імплантатів в стоматології, в 1960-х найбільш поширеним видом протезування було використання мостовидних протезів. Штучний зуб виготовляється, щоб заповнити проміжок, в місці видаленого зуба. Цей зуб утримується на місці за допомогою моста, який спирається на інші сусідні зуби. Ця комбінація працює, якщо ви втратили один або кілька зубів. Зубні протези можуть замінювати весь набір верхніх або нижніх зубів. Але мости, коронки та протези, м'яко кажучи, незручні у використанні. Імплантат - набагато краща альтернатива. Існує безліч різних видів зубних імплантатів залежно від матеріалів і типів, про які вам буде цікаво дізнатися.

Зубний імплант: з чого він складається?

Перша з них - титановий гвинт, який ваш стоматолог встановлює в кістку. Друга частина імплантата - абатмент, каркас для майбутньої коронки, який є проміжною частиною між коронкою та гвинтом та встановлюється після того, як гвинт зростається з кісткою. Після цього, стоматолог розміщує виготовлену на замовлення керамічну коронку, яка виглядає як зуб, поверх абатмента, аби завершити імплант.

Вибираємо матеріали для виготовлення імплантату

Титан був і залишається найбільш часто використовуваним матеріалом в стоматології, оскільки він добре зростається з кістками та тканинами і є біосумісним. Гвинт імплантату та абатмент виготовлені з титану, а коронка - з кераміки, тонованої під відтінок власних зубів.

Тип імплантату

Найчастіше, в стоматологічній практиці, використовуються імплантати гвинтового типу. Цей тип ділиться на 2 види: одним з них є зубний імплантат з прямим гвинтом, діаметр якого залишається незмінним зверху вниз. Інший тип - конічний гвинтовий зубний імплант з конічним кінцем.
Частина, яка входить в кістку - це різьба, до якої кісткові клітини прилипають та утримують імплантат на місці.
Ще є імплантати спеціального призначення:

1) Тонкі імплантати, які встановлюються в вузьких щілинах, таких як бічні різці.

2) Спеціальні стабілізуючі імплантати для зубних протезів, основне покликання яких допомогти літнім людям утримувати протези на місці та правильно жувати з їх допомогою.

Додаткові процедури

Звичайний ендостальний імплант підходить більшості людей з достатньою кількістю здорової кісткової маси, що дозволяє встановити гвинт на достатній глибині. Якщо кісткової тканини недостатньо, ваш стоматолог може порекомендувати збільшити її перед процедурою імплантації. Синус-ліфтинг - це ще одна процедура, яка використовується для імплантації верхніх зубів. В область нижче пазухи «заселяють» додатковий кістковий матеріал. Якщо щелепа недостатньо широка для імплантату, то перед процедурою імплантації може бути проведена процедура розширення гребеня.

Який тип імплантату вам підходить?

Вибір імплантату робити, на жаль, не вам. Ваш стоматолог зробить рентген, щоб дізнатися, який тип імплантату вам підійде найкраще. Якщо потрібне збільшення кісткової тканини, розширення гребеня або синус-ліфтинг, це означає, що на ці додаткові витрати доведеться виділити певну суму. Тоді, з урахуванням усіх витрат описаних вище, імплантат прослужить вам тривалий час і на славу.

З повагою та турботою про ваше здоров’я — Ка-Дент