Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Відбілювання зубів: вдома і бюджетно або у професіонала зі стовідсотковою гарантією?

Відбілювання зубів: вдома і бюджетно або у професіонала зі стовідсотковою гарантією?

Приблизно 32% людей кажуть, що їх дуже турбує зовнішній вигляд своїх зубів. Кожна п'ята людина приховує свою посмішку на фотографіях. Виходячи з цього, не дивно, що відбілювання зубів так популярно в багатьох країнах світу. Коли справа доходить до того, де вибілювати зуби, у вас є два варіанти: ви можете зробити це самостійно вдома або відправитися до стоматолога Ка-Дент, щоб все було виконано професійно і надовго. Який з цих двох методів більш ефективний? Читайте далі щоб дізнатися.

Варіанти відбілювання зубів в домашніх умовах

Якщо з якоїсь причини ви не хочете йти на прийом до стоматолога, але все ж хочете отримати хороші результати в відбілюванні зубів, у вас є широкий спектр доступних варіантів.

Відбілювання зубів своїми руками - це зручно і дешево. Ви можете виконувати процедури в зручний для вас час і так, ви самі цього хочете. Однак зворотня сторона цього типу відбілювання полягає в тому, що воно ефективно тільки до певного моменту. Також, вибравши домашнє відбілювання вам буде важко досягти тих же результатів, які ви отримали б у стоматолога.

Зараз, ми розглянемо два варіанти домашнього відбілювання зубів своїми руками: смужки для відбілювання зубів, а також відбілюючі зубні пасти і ополіскувачі.

Смужки для відбілювання зубів

Смужки для відбілювання зубів - це прозорі смужки, покриті відбілюючим розчином, які ви наносите на зуби один або два рази на день на термін від півгодини до двох годин.

Основна перевага цього методу - це вартість. Ви можете купити набір смужок, які будуть коштувати від 150 до 200 грн. Однак вони не так ефективні і, ймовірно, відбілюють зуби, в кращому випадку, на два-чотири відтінки. Результати також будуть гірше в районі навколо щілин зубів і в інших областях, де важко встановити більш щільний контакт з смужкою.

Відбілюючі зубні пасти і ополіскувачі

Нарешті, існують зубні пасти і ополіскувачі з функцією освітлення - один з найпопулярніших видів відбілювання зубів. Їх набагато зручніше використовувати ніж смужки. Замість того, щоб використовувати звичайну зубну пасту або рідину для полоскання рота, ви просто використовуєте ту, яка призначена для відбілювання.

Пасти коштують набагато дешевше, ніж будь-який інший інструмент відбілювання. Якісну відбілюючу зубну пасту можна вибрати навіть в мас-маркеті. Ціна більш прийнятною зубної пасти для відбілювання стартує від 280-300 грн. Після того, як ви почнете використовувати цю пасту, після двох місяців користування, ваші зуби стануть приблизно на два тони світліше, але це буде важко помітити з першого погляду.

Професійні методи відбілювання зубів

З іншого боку, існує більш професійний підхід, який вимагає, щоб ви записалися на прийом до стоматолога.

Професійне відбілювання буде коштує дорожче, ніж інструменти домашнього відбілювання, але цей метод безперечно краще, якщо ви бажаєте отримати кращий результат за короткий проміжок часу.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів - один з найбільш поширених існуючих методів професійного відбілювання зубів, адже результати змін настільки ж очевидні, як і миттєві. У кращому випадку ви можете очікувати, що ваші зуби стануть білішими приблизно на вісім відтінків.

Головний недолік цього методу - великі витрати часу і фінансів. Відвідувати стоматологію Ка-Дент вам доведеться часто, але повірте, результати будуть коштувати того.

УФ-лампа

Стоматологи також надають пацієнтам можливість виконати відбілювання зубів за допомогою додаткового елемента - ультрафіолетової лампи.

Процес відбілювання з УФ-лампою дуже схожий на той, який описаний вище, але ультрафіолетові промені прискорюють дію відбілюючого агента, що дозволяє домогтися кращих і швидких результатів. За допомогою ультрафіолету відбілювання зубів відбудеться швидше і краще.

З повагою та турботою про ваше здоров’я — Ка-Дент