Назад

Князів Коріатовичів, 25/5

Про захворювання ясен

Про захворювання ясен

Проблеми ясен є ранньою, м'якою стадією захворювання ясен. На даному етапі, ясна можуть стати червоними та злегка опухлими, і можуть кровоточити. Але більшість людей відчувають дуже невеликий дискомфорт, тому вони не турбуються і не поспішають до стоматолога, дотримуючись звичайного догляду за порожниною рота. Навіть якщо ви звертаєтеся до стоматолога регулярно, заплануйте додатковий огляд якомога швидше, якщо ви помітите почервоніння, набряк або кровоточивість ясен під час щоденного догляду за зубами, навіть якщо це зовсім не викликає болю. Раннє втручання - ключ до боротьби з інфекцією, перш ніж вона стане серйозною проблемою.

Існують деякі медичні умови, які роблять вас більш схильними до розвитку проблем зі здоров'ям ясен. Якщо ви вагітні, страждаєте діабетом, лікуєте рак, ВІЛ-інфіковані або хворі на СНІД, ви перебуваєте в групі підвищеного ризику. Навіть якщо ви абсолютно здорові, ви все одно повинні звернути увагу на здоров'я порожнини рота і звернутися до стоматолога при ранніх ознаках захворювань ясен.

Опухлі кровоточать ясна? Не ігноруйте це! Дізнайтеся до якої проблеми це може призвести.

Крім того, ваша спадковість може грати проти вас. Дослідження показали, що приблизно 30 відсотків від загального населення планети мають підвищений ризик розвитку захворювань ясен, незалежно від інших факторів здоров'я. Кращим методом раннього втручання є професійна чистка зубів. Щоб підтримувати постійний догляд за порожниною рота - чистите зуби щіткою і ниткою двічі в день. Крім того, ваш стоматолог-гігієніст або лікар може рекомендувати використовувати ополіскувач, щоб захистити вашу порожнину рота від утворення нальоту.

Багато людей не знайомі з терміном захворювання ясен і не розпізнають хворобу за першими ознаками. Ранні симптоми захворювання ясен включають опухлі, червоні або кровоточиві ясна. Якщо їх не лікувати, проблеми ясен можуть перейти в періодонтит, який є важкою формою захворювання ясен та іноді може навіть призвести до втрати зуба.

Виявлення ознак захворювань ясен

Багато дорослих вважають, що вони вже роблять все можливе, щоб захистити здоров'я своєї порожнини рота і не розуміють, що червоні ясна або невелика кровотеча під час чищення зубів щіткою або зубною ниткою може бути ознакою захворювання ясен. Захворювання, викликані бактеріями нальоту на лінії ясен, можуть призвести до набрякання ясен. Якщо їх не лікувати, це може привести до більш серйозної форми хвороби ясен, відомої як пародонтит, в результаті якої, можуть бути пошкоджені зв'язки та кістки, які підтримують зуби. Пародонтит, якщо його не лікувати, може бути однією з основних причин втрати зубів у дорослих. Крім того, деякі дослідження показують, що може існувати зв'язок між пародонтитом та іншими проблемами зі здоров'ям, такими як серцево-судинні захворювання, діабет.

Як ви можете захистити себе від захворювань ясен?
Чистіть зуби принаймні два рази на день за допомогою пасти, яка містить збалансований комплекс речовин, що забезпечує підвищений антибактеріальний захист, в результаті чого зуби захищені від бактерій зубного нальоту, які викликають захворювання ясен, а також допомагає поліпшити стан ясен всього за чотири тижні.

З повагою та турботою про ваше здоров’я — Ка-Дент